Magyar-szlovák: Sallai a kezdőben

Sport
  • 2019.09.09. - 19:50
Cikk borítókép
A meccs 20.45-kor kezdődikMLSZ

Sallai Roland is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatába, amely hétfőn (ma) 20.45 órakor a szlovákok ellen fut ki a Groupama Arénában sorra kerülő Európa-bajnoki selejtezőn.

A Bundesligában szereplő Freiburg magyar támadója hosszú ideig sérült volt, a nemzeti csapatban közel egy év után lép pályára újra, legutóbb tavaly októberben az észtek elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen játszott.

A kezdőcsapat
A kezdőcsapat
Fotó: nso.hu

A magyarok holtversenyben vezetik a csoportot a horvátokkal, őket három pont lemaradással a szlovákok és a walesiek követik, Azerbajdzsán pont nélkül sereghajtó. Az ötösből az első kettő jut ki a jövő évi, részben magyar rendezésű Eb-re, Budapesten három csoportmérkőzést és egy nyolcaddöntőt rendeznek.

A magyar válogatott kezdőcsapata:
Gulácsi Péter - Lovrencsics Gergő, Willi Orbán, Baráth Botond, Kádár Tamás - Kleinheisler László, Nagy Ádám - Dzsudzsák Balázs, Szoboszlai Dominik, Sallai Roland - Szalai Ádám
 

Reklám