A Sziget hétfői napja főleg az indie rock és pop rajongóit hozhatta lázba, hiszen a nap húzónevei közül több is ezen stílusok képviselői közül került ki. Ott voltunk a norvég Boy Pablo, az angol Tom Odell és a brit Catfish and the Bottlemen koncertjén is, cikkünkben az ezeken a bulikon készült fotókat nézhetitek meg.
A nagyszínpadon 17 órától lépett fel az indie/folk pop angol zongorista fenegyereke, Tom Odell és bandája.
MH/Papajcsik Péter






