Európa-bajnok az U15-ös fiú vízilabda-válogatott

Sport
  • 2019.07.29. - 09:10
Cikk borítókép
Az Európa-bajnok magyar csapatMagyar Vízilabda Szövetség/Kov

A magyar U15-ös fiú vízilabda-válogatott aranyérmet nyert a burgaszi Európa-bajnokságon, a korosztály számára első alkalommal kiírt kontinensbajnokságon.

A magyar szövetség honlapjának tájékoztatása szerint Vincze Balázs, Derekas Szilárd és Kiss Csaba tanítványai öt győzelemmel és egy vereséggel végeztek a tornán, amelynek vasárnapi döntőjében Montenegrót múlták felül 15-9-re.

Az Eb legjobb játékosának (MVP) a döntőben hat gólos Nagy Ákost választották meg, aki 26 találattal a gólkirályi címet is elhódította.

Reklám