Tűz ütött ki az Andrássy úton

Krónika
  • 2019.07.17. - 12:47
Cikk borítókép
mh

Tűz ütött ki egy négyemeletes társasház pincéjében Budapesten, az Andrássy úton szerda délelőtt. 

Az esethez a fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak és egy vízsugárral eloltották a lángokat. Jelenleg utómunkálatokat végeznek.

Reklám