Több mint tízezer nyaralót evakuáltak Pag szigetén a tűz miatt

Krónika
  • 2019.07.16. - 12:03
Cikk borítókép
Egy szórakozóhely mögötti erdőben ütött ki a tűzTwitter

Több mint tízezer nyaralót, főleg bulizó fiatalokat kellett a hatóságoknak evakuálniuk kedd éjszaka a horvátországi Pag szigetén, amikor tűz ütött ki a nyaralóhely strandján található felkapott szórakozóhely mögötti fenyőerdőben, senki nem sérült meg.

A Jutarnji List című horvát napilap értesülése szerint a Zrce strandon található szórakozóhely nem égett le, a tűzoltóknak sikerült időben megfékezniük a tüzet. A tűzoltók elmondták, a munkájukat az erős szél nehezítette, de reggelre sikerült megszerezniük az irányítást a lángok felett. 

Egyelőre nem lehet tudni, mi okozta az erdőtüzet.

Objektum doboz

Kapcsolódó cikkek
Reklám