Nehéz nap volt a péntek Orbán Viktor számára

Belföld
  • 2019.07.13. - 12:35
Cikk borítókép
Stabil partnerek – Vang Ji külügyminiszter és Orbán Viktor a Karmelita kolostorbanMTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda | MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda

Igencsak sűrűre sikeredett pénteki napjáról tett közzé egy videót a miniszterelnök szombaton a Facebookon.

Orbán Viktor a közösségi oldalán részletesen mutatta meg, mennyire zsúfolt volt a péntek számára, amikor reggel interjút adott a Kossuth Rádiónak, majd az Országgyléésben részt vett a jövő évi költségvetés szavazásán, utána a kínai külügyminiszterrel találkozott, majd pedig – ahogy fogalmazott – bajtársai körében töltötte a késő délutánt. A kormányfő este a Karmelita kolostorban vacsorázott.

Reklám