Az elmúlt hétvége volt idén az első alkalom, mikor a Szabadság hidat a közúti és a közösségi közlekedési forgalma elől is egyaránt lezárták, és azt kizárólag a gyalogosok használhatták.
Ezután még három alkalommal lehet kilátogatni a lezárt Szabadság hídra egy kis kikapcsolódás érdekében. Ezek az időpontok: július, 13–14., 20–21., 27–28. A „hídfoglalók” már most, az első hétvégén sem bíztak semmit a véletlenre: a szombati hatalmas tömeg után már vasárnap kora reggel megkezdődött az élet a hídon, ahol jógázni vágyó fiatalok és idősebbek gyűltek össze.




