Esőzések után kánikula - Hova tűnt a tavasz?

Krónika
  • 2019.06.12. - 14:01
Cikk borítókép
Brutális kánikula köszönt be az esős május utánMH

Az elmúlt 110 év harmadik legcsapadékosabb májusa volt az idei. A sok eső után júniusban beköszöntött a kánikula, emiatt az emberek úgy érezték, hogy eltűnt a tavasz.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat szerint ez nem teljesen igaz, hiszen március, április hónapok melegebbek voltak a szokásosnál. A kérdéseinkre Molnár Anna meteorológus válaszolt.

Kapcsolódó cikkek
Reklám