Fidesz: A Jobbik már a bevándorláspártiakat szolgálja

Belföld
  • 2019.05.13. - 16:31

A Jobbik ma már a bevándorláspárti Soros-hálózatot és Brüsszelt szolgálja, és ugyanazokat a hazugságokat fújja, mint ők - reagált a Fidesz sajtóközleményben a jobbikos Mirkóczki Ádám nyilatkozatára.

A Fidesz közleménye szerint szándékosan összemossák a hazánkban legálisan tartózkodó és ideiglenesen munkát vállaló vendégmunkásokat az Európát elárasztó afrikai és közel-keleti illegális bevándorlókkal 

Mirkóczki Ádám hétfői budapesti sajtótájékoztatóján szisztematikus lakosságcseréről beszélt, ami a fizetések alacsonyan tartása érdekében zajlik.

A jobbikos politikus szerint - hivatalos adatokra hivatkozva - legalább 86 ezer „betelepített migránsmunkás” van Magyarországon.

Reklám