Egy drogbanda elásott áldozatait találhatták meg Mexikóban

Négy embert elfogtak

Krónika
  • 2019.05.13. - 00:27

Harmincöt holttestet talált Mexikóban a rendőrség az ország második legnagyobb városa, Guadaljara környékén három sírban. Az elsőt három méter mélyre ásták le, és huszonhét holttestet találtak benne.

Ettől nem messze egy másik helyen hét halottra bukkantak, míg a településen egy embert hantoltak ki. A hatóságok úgy gondolják, hogy a helyi rettegett drogbanda keze van a dologban, ezért annak felszámolásához a felfedezés hatalmas lépést jelenthet. A rendőrségnek négy embert már sikerült elfognia az üggyel kapcsolatban. A sírok teljes feltárása még nem fejeződött be, így lehetséges, hogy több holtestet is találnak. Arról nem írtak, milyen információk alapján bukkantak nyomra a rendőrök.

Reklám