Beckham vezetés közben mobilozott, bevonták a jogosítványát

Sport
  • 2019.05.09. - 19:01
Cikk borítókép
Hónapokra eltiltották a vezetéstől David BeckhametAFP/Daniel Leal-Olivas

Hat hónapra bevonták a jogosítványát David Beckhamnek, az angol labdarúgó-válogatott volt csapatkapitányának, aki elismerte, hogy vezetés közben használta a mobiltelefonját.

A BBC jelentése szerint az eset még novemberben történt, a 44 éves ex-futballista a Bentleyjét vezette London belvárosában. A Manchester United és a Real Madrid mellett az AC Milanban, a Paris Saint-Germainben és a Los Angeles Galaxyben is megfordult Beckham 59 alkalommal volt az angol válogatott kapitánya, három világbajnokságon is gólt szerzett. Az aktív játékkal 2013-ban hagyott fel.

Kapcsolódó cikkek
Reklám