A hétvégi hidegbetöréssel nyugaton van, ahol több centi hó hullott. Mára elérte a keleti országrészt a hideg, az Északi-középhegységben havazik - írja az Időkép.
Míg reggel csak az eső esett a Kékesen, délelőtt hóba váltott a csapadék és kifehéredett a sípálya.
Bánkúton szintén hull a hó.




