Garázdaság miatt negyven szurkolót állítottak elő az FTC-Újpest focimeccs előtt

Krónika
  • 2019.05.04. - 19:59
Cikk borítókép
Képünk illusztrációPixabay

Negyven szurkolót állított elő a rendőrség szombat délután, az FTC-Újpest labdarúgó-mérkőzés előtt, ellenük garázdaság miatt indítottak eljárást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján. 

A IX. kerületi Mester utca és a Haller utca kereszteződésében a meccsre tartó szurkolók közül többen összeverekedtek. 
A Készenléti Rendőrség egységei a verekedés miatt negyven szurkoló ellen intézkedtek, őket a kerületi járőrök segítségével elfogták és előállították.
Az ügyben a BRFK IX. kerületi rendőrkapitánysága indított eljárást csoportos garázdaság bűntett miatt.

Reklám