Thomas Doll szerint az idény végéig nem rúgják ki

Sport
  • 2019.04.04. - 15:11
Cikk borítókép
Az egykori Fradi-edző bizakodó az állását illetőenSTEFAN PUCHNER/DPA/dpa Picture

Thomas Doll azt mondta, legalább a szezon végéig ő marad a német labdarúgó-Bundesligában sereghajtó Hannover 96 vezetőedzője.

„Tegnap beszéltem az elnökkel. Azt közölte, hogy az idény végéig folytatjuk, aztán majd megint leülünk egymással” - mondta csütörtökön a szakember Martin Kindről, akiről a dpa német hírügynökség megjegyzi, hogy ugyan a klubot működtető gazdasági társaság vezetője, de már nem elnöke az egyesületnek.

Dollnak, a Ferencváros volt vezetőedzőjének 2020 nyaráig szól a szerződése Hannoverben.

A sereghajtó csapat 27 forduló alatt mindössze 14 pontot szerzett. Dollt január végén nevezték ki vezetőedzőnek, nyolc meccsen három pont a mérlege.
 

Reklám