22 év után lett újra bajnok a Fradi hokicsapata

Sport
  • 2019.04.02. - 19:52
Cikk borítókép
.MTI/Illyés Tibor

Az FTC-Telekom először nyerte meg a jégkorong Erste Ligát, miután a finálé keddi, ötödik mérkőzésén 5-2-re legyőzte a Csíkszeredát, ezzel 4-1-re megnyerte a párharcot.

A pesterzsébeti találkozó első harmadában még az erdélyi együttesnél volt az előny, a második húsz percben azonban háromszor is betalált az alap- és középszakaszban is győztes fővárosi együttes, amely a záró felvonásban további két gólt szerzett, így magabiztosan zárta le a finálét, mivel a Csíkszereda csak szépíteni tudott.

A zöld-fehérek 22 év után egyben a magyar bajnoki címet is elhódították a 2018/19-es idényben.
 

Reklám