Az Echo Televízió Heti mérleg című műsorának vendége volt Kósa Lajos. A Fidesz ügyvezető alelnöke a bevándorlással kapcsolatban kifejtette: zárttá kell tenni a menekülttáborokat, mert a bővítés még több illegális bevándolót vonzana Magyarországra.
Kósa Lajos az Echo TV vendége volt
Az Echo Televízió Heti mérleg című műsorának vendége volt Kósa Lajos. A Fidesz ügyvezető alelnöke a bevándorlással kapcsolatban kifejtette: zárttá kell tenni a menekülttáborokat, mert a bővítés még több illegális bevándolót vonzana Magyarországra.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás