Felavatták Lajtha László szobrát a Károlyi-kertben

"Hiánypótlás" a portrészobor

Kultúra
  • 2015.06.30. - 18:53

Felavatták a 20. század egyik legjelentősebb magyar zeneszerzője és népzenekutatója, Lajtha László (1892-1963) szobrát az V. kerületi Károlyi-kertben kedden, a komponista születésnapján.

lajthalászló576
Reklám