Egy Rafael Nadal és David Ferrer vezette csoport nyílt levélben bírálta a Spanyol Tenisz Szövetséget (RFET) annak kétséges döntései és gazdálkodása miatt.

Nyílt levélben bírálták a Szövetséget
Egy Rafael Nadal és David Ferrer vezette csoport nyílt levélben bírálta a Spanyol Tenisz Szövetséget (RFET) annak kétséges döntései és gazdálkodása miatt.


Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás