ÁSZ: javulhat az önkormányzati cégek szabályozottsága

Az első eredmények már látszanak

Gazdaság
  • 2015.06.29. - 10:16

Nagymértékben javulhat az önkormányzati tulajdonban lévő hulladékgazdálkodási és távhőszolgáltató cégek szabályozottsága az elvégzett számvevőszéki vizsgálat nyomán, az első eredmények már látszanak - mondta Horváth Margit, az Állami Számvevőszék (ÁSZ) felügyeleti vezetője az M1 aktuális csatornán hétfőn.

Állami Számvevőszék
Reklám