A plébánia milleniuma alkalmából tartott homíliájában Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek hangsúlyozta: az egyház láthatatlan alapja maga Jézus, a látható pedig Péter apostol, a szikla és az utódok, akikre az idők végezetéig szükség lesz, hogy megerősítsék testvéreiket.




