Két éven belül megépül Magyarország legnagyobb kutatás-fejlesztési központja, amellyel új dimenzió nyílik az infokommunikációs és távközlési (IKT) szektor fejlődése előtt - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön a Nokia Networks épülő telephelyének bemutatóján, Budapesten.




