A Magyar Tudományos Akadémia (MTA) kijelentette: sem kutatóhelyeinek, sem tudományos bizottságainak nincs a paksi atomerőmű bővítésével foglalkozó tanulmánya.

Cáfolta az intézmény Jávor Benedek kijelentését
A Magyar Tudományos Akadémia (MTA) kijelentette: sem kutatóhelyeinek, sem tudományos bizottságainak nincs a paksi atomerőmű bővítésével foglalkozó tanulmánya.

