Ma kezdődik a férfi Világliga szuperdöntője az olaszországi Bergamóban, ahol nyolc válogatott – köztük a világbajnok magyar csapat – küzd az elsőségért.
„Nagyon komoly a tét – mondta Benedek Tibor szövetségi kapitány a Vlv.hu-nak. – Mindössze két hét volt a felkészülésre, idő kellett, hogy kicsit összerázódjon a csapat, sőt még nem is tudok csapatról beszélni, hiszen a tizenhetes keretből senki nem tudta, ki lesz az a tizenhárom, aki Bergamóba utazhat. A Világligán nem csak a helyezés szempontjából nagy a tét, hanem azért is, hogy tudjuk, mire vagyunk képesek jelenleg.



