Tigris tépett szét egy embert szerdán a grúz főváros központjában, az állat néhány nappal ezelőtt, a várost sújtó áradások miatt szabadult ki az állatkertből - jelentette be a grúz belügyminisztérium szóvivője. A kiszabadult vadállatokat vagy lelőtték, vagy az áradás végzett velük. Egy elszökött pingvint az azeri határnál fordítottak vissza.




