Magyarország az elmúlt huszonöt évben újjáépítette diplomáciai kapcsolatait a Vatikánnal, az új magyar alaptörvény pedig megalapozta Magyarország és a Szentszék hosszú távú együttműködését - mondta Mikola István külügyi államtitkár a diplomáciai kapcsolatok helyreállításának 25. évfordulóján Rómában rendezett konferencián az MTI-nek nyilatkozva.




