Tizenkét év fegyházbüntetéssel sújtotta ma a Budapest Környéki Törvényszék Gy. Istvánt, az egykor a büntetés-végrehajtás kötelékében dolgozó volt főtörzsőrmester a vád szerint korábban rendszeresen megerőszakolta és molesztálta kiskorú nevelt lányát.




