Édesapja vitte Dominikára a két éve altűnt magyar kisfiút, azóta ott éltek. A gyermekre az Interpol talált rá, az apát vizsgálati fogságba helyezték, de már szabadon engedték.
A most nyolc éves Bandikára édesapjánál az Interpol talált rá - adta hírül a Blikk. A kisfiút édesanyja két éve keresi, miután a fiút apja egy láthatás után magával vitte.
Több mint egy éve éltek a Dominikai Köztársaságban, amikor az Interpol rájuk talált. A kisfiút gyermekotthonba, édesapját vizsgálati fogságba helyezeték, de kiengedték három nap után, mivel Dominika és Magyarország között nincs kiadatás.
Jogi procedúra végeztével Bandika hazatérhet az édesanyjához, addig az otthonban felügyelnek rá.



