Dominikán került elő a magyar kisfiú

Két éve kereste az édesanyja eltűnt gyermekét

Krónika
  • 2015.06.05. - 10:55

Édesapja vitte Dominikára a két éve altűnt magyar kisfiút, azóta ott éltek. A gyermekre az Interpol talált rá, az apát vizsgálati fogságba helyezték, de már szabadon engedték.

A most nyolc éves Bandikára édesapjánál az Interpol talált rá - adta hírül a Blikk. A kisfiút édesanyja két éve keresi, miután a fiút apja egy láthatás után magával vitte. 

Több mint egy éve éltek a Dominikai Köztársaságban, amikor az Interpol rájuk talált. A kisfiút gyermekotthonba, édesapját vizsgálati fogságba helyezeték, de kiengedték három nap után, mivel Dominika és Magyarország között nincs kiadatás. 

Jogi procedúra végeztével Bandika hazatérhet az édesanyjához, addig az otthonban felügyelnek rá.

Reklám