Magyarország öt új nagykövetséget nyit másfél éven belül Latin-Amerikában, illetve Fekete-Afrikában - jelentette be a külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.

Szijjártó Péter: Folytatódik a déli nyitás a dél-amerikai és afrikai régióban
Magyarország öt új nagykövetséget nyit másfél éven belül Latin-Amerikában, illetve Fekete-Afrikában - jelentette be a külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Budapesten.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
