Már tizenheten fertőződtek meg MERS-vírussal

Köze hétszáz embert elkülönítettek

Krónika
  • 2015.06.01. - 12:55

Hétfőre Dél-Koreában két újabb betegről bizonyosodott be, hogy az úgynevezett MERS-vírussal fertőződött meg, velük immár 17-re emelkedett a kórtól megtámadottak száma. További 682 embert elkülönítettek, mert közeli kapcsolatba kerültek a fertőzöttekkel - közölte a dél-koreai egészségügyi minisztérium.

mers576
Reklám