Magabiztos győzelemmel kezdett a magyar válogatott az Új-Zélandon zajló U20-as labdarúgó-világbajnokságon: Bernd Storck együttese Mervó Bence mesterhármasával 5-1-re nyert az észak-koreai csapat ellen. A magyar csapat a másik meccsen a Nigériát 4:2-re verő brazilok ellen lép pályára.




