Megmaradt, ma is él a Békemenet szellemisége, lelkisége – erről is beszélt Csizmadia László, a Civil Összefogás Fórum (CÖF) alapító-szóvivője Bayer Zsolt Mélymagyar című műsorának felvételén. A teljes, több, mint háromnegyed órás beszélgetés péntek este 20:30-kor látható az Echo Televízión.
Kifejtette, bár nem értenek egyet minden kormányzati intézkedéssel, a hibák kapcsán pedig szükség van a konzekvenciák levonására, de mégis csak „ezen az úton kell tovább menni”. Csizmadia szerint a CÖF kitart a modern konzervativizmus mellett, „senki ne várjon tőlünk száznyolcvan fokos fordulatot”. Kitért arra is, már gratuláltak az új lengyel államfőnek, Andrzej Dudának, akinek a megválasztása intő jel lehet az unió bürokratáinak.
Csizmadia László: Él a Békemenet lelkiségeAz Echo Tv Mélymagyar című műsorának vendége a CÖF alapítója - Megmaradt, ma...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. május 28.



