A Syma-csarnokban a Világfalu elnevezésű rendezvénnyel zárul a találkozó, ahol a rendezvény díszvendége, a Vajdaság is bemutatkozik.

Május 22-e óta tart a rendezvény
A Syma-csarnokban a Világfalu elnevezésű rendezvénnyel zárul a találkozó, ahol a rendezvény díszvendége, a Vajdaság is bemutatkozik.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
