Carrillóval tárgyal a Puskás Akadémia

A spanyol szakember bajnokságot nyert a Videotonnal, de lehet, hogy mégsem marad Fehérváron

Sport
  • 2015.05.27. - 19:42

Könnyen megeshet, hogy új edzője lesz a nyártól a Puskás Akadémia NB I.-es labdarúgócsapatának. 

Már egy ideje beszélik, hogy a bajnokság vége után távozik Benczés Miklós. A Magyar Hírlap információja szerint nagy nevet szerződtetnének a helyére. Mégpedig Joan Carrillo lehet az új szezonban a felcsútiak vezetőedzője. A spanyol szakember most bajnokságot nyert a Videotonnal, és egy évig él még a szerződése, de elképzelhető, mégsem marad Székesfehérvárott. A távozó Benczést az NB II-ben szereplő Mezőkövesd szívesen látná.

Reklám