Kulcsár Katalin utazik majd a kanadai vb-re

Labdarúgás

Sport
  • 2015.05.20. - 15:43

Csupán Kulcsár Katalin játékvezető képviseli hazánkat a június 6-án Kanadában kezdődő női labdarúgó-világbajnokságon.

A FIFA-bíró lapunknak elmondta, hogy nagyon büszke arra, hogy a világ legnagyobb tornáján bizonyíthatja a képességeit. Két évvel ezelőtt jelölte ki a nemzetközi szövetség azt a több mint negyven főből álló keretet, amelyből most huszonkilencen utazhatnak a kanadai vb-re.

„Teljesítenem kellett, és nyilván sokat jelentett, hogy a tavalyi ifi-vb-n közmegelégedésre bíráskodtam, sőt az U20-asok tornáján elődöntőt vezettem” - nyilatkozta Kulcsár. Kilenc európai bíró utazik Kanadába, közülük egy tartalék lesz, de csak a helyszínen derül ki, hogy ki az a nyolc, aki majd meccset is vezet. Kulcsár Katalin 2013-ban az Európa-bajnokságon is szerepet kapott, nemrég pedig a Frankfurt-Bröndby Bajnokok Ligája-elődöntőt vezette.
Reklám