Csupán Kulcsár Katalin játékvezető képviseli hazánkat a június 6-án Kanadában kezdődő női labdarúgó-világbajnokságon.
„Teljesítenem kellett, és nyilván sokat jelentett, hogy a tavalyi ifi-vb-n közmegelégedésre bíráskodtam, sőt az U20-asok tornáján elődöntőt vezettem” - nyilatkozta Kulcsár. Kilenc európai bíró utazik Kanadába, közülük egy tartalék lesz, de csak a helyszínen derül ki, hogy ki az a nyolc, aki majd meccset is vezet. Kulcsár Katalin 2013-ban az Európa-bajnokságon is szerepet kapott, nemrég pedig a Frankfurt-Bröndby Bajnokok Ligája-elődöntőt vezette.



