Ma 20 órakor (Duna tv) a Groupama Arénában rendezik a 75. labdarúgó Magyar Kupa döntőjét, ahol a Ferencváros a bajnok Videotonnal mérkőzik.
Az FTC 31. alkalommal jutott el a döntőig, és ha nyer, akkor 21. alkalommal emelhetik magasba a játékosai a serleget. A Videoton győzelme esetén másodszor ünnepelhet. A döntőt Iványi Zoltán vezeti. Ha a rendes játékidő döntetlennel ér véget, akkor kétszer 15 perc hosszabbítás következik, és ha ez sem hoz eredményt, akkor büntetők következnek. A szerdai döntőre elővételben keddig már több mint 12 ezer jegy elkelt.



