Rengeteg helyzetet kihagyva is 4–0-ra nyert a Debreceni VSC odahaza a Lombard Pápa ellen a labdarúgó NB I huszonnyolcadik fordulójának záró mérkőzésén.

Ezután sorra következtek a kihagyott helyzetek: Jovanovic lövését a kapufa, Baloghét a léc hárította, miközben Kulcsár kihagyott egy újabb helyzetet, majd a hajrában Mouhamadou Seye szépíthetett volna, de hat méterről telibe találta a kapust.
Balogh Norbert állította be végül a 4–0-s végeredményt.



