Vádat emelt a debreceni ügyészség az ebesi K. Sándor ellen, mert vonzó befektetési hozam ígéretével több mint kétmilliárd forintot csalt ki az emberektől 2011 decembere és 2013 októbere között.
Az egyik cég szerepel az engedélyező hatóság nyilvántartásában biztosításközvetítői tevékenység végzésére jogosult alkuszként – írta az Origo.hu.
K. Sándort kétrendbeli, különösen nagy kárt okozó, üzletszerűen elkövetett, 109 rendbeli jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett, 416 rendbeli nagyobb kárt okozó, üzletszerűen elkövetett és 32 rendbeli, kisebb kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalással, továbbá 663 rendbeli hamis magánokirat felhasználásának vétségével vádolják.



