Albán fegyveresek rendőrökkel csaptak össze szombat hajnalban Macedónia északi részén. Öt rendőr meghalt, és legalább harminc megsérült, az albán fegyveresek halálos áldazatainak számáról egyelőre nincs adat. Vasárnap reggel már viszonylagos nyugalom uralkodott a térségben, bár szórványosan még voltak lövöldözések.




