A budapesti rendezésű női Bajnokok Ligája négyesdöntőjének bronzmérkőzését a macedón Vardar Szkopje nyerte.
A Szkopje 28-26-ra verte a bronzmérkőzésen az orosz Dinamo Szinarát.
A döntőt - amely 17-00-kor kezdődik a Papp László Budapest Sportarénában - a norvég Larvik és a montenegrói Buducsnoszt Podgorica játssza.



