Az emberi erőforrások minisztere kifejtette a HírTv riporterének, hogy nem nyilatkozik neki, mivel a csatonra tulajdonosa megsértette a miniszterelnököt.
Balog Zoltán kifejtette a riporternek, hogy nem személyes ügyről van szó. Az EMMI-miniszter leszögezte: becsületbeli kérdés, hiszen a csatorna tulajdonosa megsértette a miniszter "bajtársát", Orbán Viktort.
A miniszter ugyanakkor sajnálatát fejezte ki, amiért nem nyilatkozhat a HírTv-nek, hiszen így - ahogyan elmondta - csak korlátozottan tehet eleget tájékoztatási kötelezettségének.



