Nyárra sem nyitják fel a 7-es főút fonyódi löszfal alatti szakaszát, így a szezonban is csak félpályán közlekedhetnek az autósok. A közbeszerzés miatt ugyanis csak hónapok múlva kezdődhet el a munka. Hidvégi József polgármester úgy látja, a helyzet drámai lesz, és nagy dugókra kell számítani a nyári szezonban.




