Jótékonysági koncert lesz Veszprémben a kárpátaljai magyarság megsegítéséért május harmadik vasárnapján művészek, civilek és az önkormányzat összefogásának köszönhetően – közölte a rendezvényt kezdeményező önkormányzati képviselő hétfői sajtótájékoztatóján.
Halmay György (Fidesz-KDNP) elmondta, hogy május 17-én a Petőfi Színházban a Veszprém a Kereszténységért Alapítvány által szervezett jótékonysági esten zenészek, színészek, táncosok szórakoztatják a közönséget.
Hozzátette: az est bevételét a beregszászi református és katolikus egyház karitatív célokra használja majd fel.



