Lámacsikó született a Szegedi Vadasparkban, a kölyök fehér színe miatt a Hókifli nevet kapta gondozóitól – közölte Veprik Róbert igazgató.

A szegedi Vadaspark legújabb lakójának a Hópihe nevet adták
Lámacsikó született a Szegedi Vadasparkban, a kölyök fehér színe miatt a Hókifli nevet kapta gondozóitól – közölte Veprik Róbert igazgató.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
