Másodszor lett bajnok a Videoton

Szombaton nyertek, vasárnap a Fradi ikszelt

Sport
  • 2015.05.03. - 21:11

A Videoton megnyerte a labdarúgó OTP Bank Liga 2014/2015-ös kiírását, miután a második Ferencváros vasárnapi döntetlenjével behozhatatlan hátrányba került.

A székesfehérvári együttes szombaton 2-1-re győzött a címvédő Debrecen vendégeként, a 26. fordulót követően pedig 13 ponttal előzi meg a Pécsett 2-2-es döntetlent elért Ferencvárost, amely így a hátralévő négy körben már nem érheti utol.

A Videoton története második bajnoki sikerét aratta, első aranyérmét 2011-ben nyerte.

Reklám