Újabb összecsapások Baltimore-ban

A tömeg dacol a kijárási tilalommal

Krónika
  • 2015.04.29. - 07:23

Füstgránátokat, paprikasprayt és gumilövedékeket vetett be a rohamrendőrség Baltimore városában a több száz emberből álló tiltakozó tömeg ellen, amely dacolt a helyi idő szerint kedd este tíz órakor életbe lépett kijárási tilalommal.

1 / 26

Helyszíni beszámolók szerint a tüntetők üvegpalackokkal dobálták meg a rohamrendőröket, és visszahajigálták közéjük a füstgránátokat. Közben rendőrségi helikopterek jelentek meg a tüntetés helyszíne, a város nyugati része felett, és távozásra szólították fel az összegyűlteket. 
Sérültekről és letartóztatásokról egyelőre nem érkeztek hírek.
Hírügynökségi jelentések szerint a város többi részén betartják a kijárási tilalmat.

lead baltimore
Reklám