A Jobbik és az MSZP immár együttes erővel támadják a rezsicsökkentést a Fidesz szerint. A kormánypárt közleményben kijelentette: a két ellenzéki párt csak a saját politikai érdekeit tartja szem előtt.
A közlemény szerint az energiahatékonysági törvényről szóló csütörtöki ötpárti egyeztetésen az MSZP meg sem jelent, a Jobbik pedig - megmásítva a parlament plenáris ülésén már korábban elmondott álláspontját - érdemi vita nélkül mondott nemet a javaslatra.
A törvény elfogadása – a magyar háztartások energiahatékonyságát elősegítve – biztosítja a rezsikiadások jelentős csökkenését, támogatva ezzel a hazai megújuló energiák és energiahatékony technológiák elterjedését - tették hozzá.
A párt szerint mindez újabb bizonyítéka annak, hogy a látszólag az "emberekért aggódó" ellenzéki pártok számára sokkalta fontosabbak a napi politikai érdekek, mint a magyar családok életkörülményeinek, anyagi biztonságának javítása.
Fidesz: A Jobbik és az MSZP támadja a rezsicsökkentéstA szocialisták meg sem jelentek az egyeztetésen - A Jobbik és az...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. április 23.



