Hatvanmilliárd forintot csoportosított át a kormány a kórházak tartozásának rendezésére

Heteken belül kezdődik a kórházak konszolidációja

Belföld
  • 2015.04.21. - 10:35

A kórházak adósságának rendezésére átcsoportosított 60 milliárd forintnak köszönhetően néhány héten belül elindulhat a kórházi beszállítók kifizetése - mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) egészségügyért felelős államtitkára kedden az M1 aktuális csatorna műsorában.

lead zombor
Reklám