A Veszprém az egyetlen magyar bejutó a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjében, mivel a múlt heti döntetlen után a vasárnapi hazai visszavágón legyőzte a Paris Saint-Germain együttesét. A Szegednek nem sikerült győzelmet aratnia a Kiel elleni negyeddöntős párharcának visszavágóján, 31-23-ra kikapott, így búcsúzott.




