Folytatódik a Tatai Polgári Esték programsorozat: április 16-án, csütörtökön 18 órára várják a közönséget a megszokott helyen, a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központban.
Az est meghívott vendégei ezúttal Széles Gábor nagyvállalkozó, valamint Bayer Zsolt, a Magyar Hírlap főmunkatársa, Szaniszló Ferenc és Hajdu Andrea, az Echo Televízió műsorvezetői lesznek. A szervezők várnak minden érdeklődőt, a belépés ingyenes.
Széles Gábor és Bayer Zsolt a tatai fórumonPolgári Est - Folytatódik a Tatai Polgári Esték programsorozat: április 16-...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. április 13.



