Orbán: 2018-ra négysávos autóút köti össze Egert az M3-assal

Fejlesztési megállapodást kötött a kormány Egerrel

Belföld
  • 2015.04.10. - 16:31

Négysávos autóút fogja összekötni 2018-ra Egert az M3-as autópályával - egyebek mellett ezt tartalmazza az a megállapodás, amelyet pénteken írt alá Orbán Viktor miniszterelnök Egerben Habis László polgármesterrel.

Reklám